niedziela, 17 maja 2015

Po ponad dwóch miesiącach

Stoję w łazience z mokrymi włosami słuchając muzyki i w połowie zdania zapominam, jak miałam je dokończyć, czyli witaj z powrotem, Internecie.

Nie ukrywam, ze jest to przykre ze nie pisałam tu tak długo. Zaniedbałam bloga zdecydowanie. Przez ostatni czas tyle sie działo. Nie mam tu na myśli jakichś zmian, tylko po prostu ciagle coś. Jak nie szkoła (która jednak było sporą częścią tego czegoś), to wyjazdy, ciagle spotkanie z przyjaciółmi, to trzeba była załatwić to, to tamto, i tak w kółko. Nie powiem, ze czas mojej nieobecności tu byl nieudany, przeciwnie. Po prostu nie mogłam się zabrać i porządnie usiąść w celu sklecenia kilku słów na nowy wpis.
Za 2 tygodnie wyjeżdżam do Niemiec w ramach wymiany, o której juz tu wspominałam kilka miesięcy temu. Cztery dni przerwy i znów wyruszam do Londynu, też ze szkołą. Cieszę sie na oba wyjazdy, ale za nimi idzie tyle spraw, ze nie wiem nawet w co włożyć ręce. Trzeba zająć sie walizką, prezentem dla obu rodzin, u których będę gościła. przygotować ubrania, kosmetyki i te wszystkie rzeczy które wydają sie bezużyteczne, ale w podróży mogą cię uratować. Oddać wszystkie niezaliczone prace, bo wystawienie ocen tuż tuż. Muszę zadbać o leki na te wszystkie moje oddechowe ułomności, ogarnąć jakieś poduszki i koce do autokarów (bo w ciągu obu wyjazdów będę przemieszczać się w nocy), wymienić pieniądze, bo przecież tak luksus jak złotówki to tylko w Polsce. Lista ciągnie się i ciągnie. Tak więc mój okres zabiegania nie skończył się i chyba nie ma zamiaru w najbliższym czasie.
Na dziś piszę tylko tyle, aby zmotywować siebie samą do kolejnego wpisu.

Jeżeli tylko wpadliście tutaj w ostatnim czasie, zostawcie po sobie komentarz, byłoby mi bardzo miło :)
Do zobaczenia niedługo!

4 komentarze:

 1. ooo jak ci zazdroszczę wymiany, sama byłam w tym roku i było super :)

  Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia :)
  Anru

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny blog i fajnie widzieć że wrócił ci czas na nowe wpisy na blogu
  Zapraszam do mnie dopiero zaczynam http://vifstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny blog i fajnie widzieć że wrócił ci czas na nowe wpisy na blogu
  Zapraszam do mnie dopiero zaczynam http://vifstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna sprawa z tą wymianą! :) świetnie , że znów napisałaś :P

  pozdrawiam!

  ~zapraszam na mojego bloga

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję ♥ To wielka motywacja do dalszego prowadzenia bloga!