sobota, 6 kwietnia 2013

Arkady

Cześć!
Przepraszam za brak postów, ostatnio byłam dość zabiegana. I do tego sprawdzian szóstoklasisty, dużo nauki i równie wiele stresu ; /
Ale już po wszystkim, jest weekend i mam trochę czasu, żeby wstawić jakiś porządny post :D

Przed Świętami byłam jeszcze raz z Asią (którą już chyba wszyscy znacie xD) na zakupach. Oczywiście, nasze wspólne wypady odbywają się TYLKO do Arkad, więc tym razem nie mogło być inaczej. Nie będę się rozpisywać co robiłyśmy, tylko szybko pokażę co kupiłam.

 Dżinsowa koszula, na którą polowałam już od dawna, ale wszystkie były na mnie za wielkie i wyglądałam jakbym miała na sobie koszulę mojego taty xD
New Yorker
 
 Potrzebowałam też normalnych dżinsowych szortów, ponieważ zostałam z moimi intensywnie niebieskimi, do których nie mogłam nosić żadnych innych wyrazistych kolorów.
KaphAhl
 
 Kupiłam również wiosenne buty, z nadzieją, że mogłabym je niedługo nosić xD Nie miałam już żadnego eleganckiego obuwia, więc stwierdziłam, że balerinki będą idealne!
CCC
 
W Lolicie znalazłam okulary przeciwsłoneczne, w których było mi bardzo do twarzy. Były też w korzystnej cenie, więc niewiele rozmyślając je kupiłam!
Lolita
Jak Wam podobają się moje zakupy?
Pa!

4 komentarze:

  1. fajne baletki i koszula!:)

    a moja bluzka o którą pytałaś - kupiona w lumpeksie;)

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję ♥ To wielka motywacja do dalszego prowadzenia bloga!